LG 34UM69G-B
Dizajn: Podebljano za igrače
34UM69G-B ima uglavnom crno tijelo čistih linija. Priloženi V-Line stalak omogućuje nagib naprijed ili natrag između -5 i 20 stupnjeva i okomito podizanje do 4.7 inča. Ima upečatljive akcente crvene boje zbog kojih izgleda više kao oprema za igranje, ali u cjelini gledano, izgled monitora ne bi izgledao neprikladno u prosječnom uredu.
UltraWide monitor ove veličine je vrsta zaslona koju morate osobno vidjeti da biste shvatili koliko je stvarno velik. Ne samo da će vam trebati dovoljno prostora za V-Line stalak, koji ima širinu od 19 inča, već i dovoljno prostora s lijeve i desne strane monitora za smještaj samog zaslona, koji je širok 32,5 inča. Bez mogućnosti VESA montiranja, zapeli ste s korištenjem V-Line stalka.
Okvir monitora je tanak, ali stvarno područje prikaza okruženo je crnim rubom debljine približno 0,5 inča, iako se on spušta na oko 0,25 inča na dnu zaslona. Iako bi zaslon bez rubova bio još bolji, trenutni dizajn dopušta jednostavno postavljanje zasebne web kamere na vrh zaslona.
Omogućuje izvrsnu reprodukciju boja i velikodušne kutove gledanja.
Postupak postavljanja: brzo na akciju
Kvaliteta slike: oštra i šarena
Iako 34UM69G-B ima maksimalnu brzinu osvježavanja od 75Hz, preporučena brzina osvježavanja je samo 60Hz. Ovo je u redu za većinu igara i opću upotrebu, ali je također jedan od razloga zašto je ovaj monitor tako pristupačan. Ako tražite monitor s visokom stopom osvježavanja u rasponu od 120Hz/144Hz, morat ćete potražiti negdje drugdje i, naravno, platiti dosta više.
Pozitivna strana je da niža rezolucija pomaže u održavanju visoke brzine kadrova u igri.
Audio: ispunjava očekivanja
Softver: servisiran
Za postavke monitora možete podesiti način slike, svjetlinu, kontrast i orijentaciju prikaza.
Cijena: Velika vrijednost za monitor ove kvalitete
Konkurencija: jeftin monitor s konkurentnim značajkama
VIOTEK GN32DB 32-inčni zakrivljeni monitor za igre: Iako VIOTEK monitor ima brzinu osvježavanja od 144Hz, njegov zakrivljeni dizajn zaslona je polarizirajući i niže je kvalitete od LG 34UM69G-B IPS panel.
Skromna investicija za igrače i one koji to ne vole
Zaslon s dijagonalom od 34 inča pruža izdašno područje gledanja, i iako bi veća razlučivost i maksimalna stopa osvježavanja bili dobrodošli, te vrste kompromisa imaju smisla za proizvod ove cjenovne kategorije. Čak i onima koji ne igraju igrice postoji mnogo toga što bi se svidjelo u vezi s ovim velikim monitorom bogatim značajkama.
Specifikacije
- Naziv proizvoda 34UM69G-B
- Marka proizvoda LG
- UPC 719192609143
- Dimenzije proizvoda 32,6 x 18,3 x 11 in.
- Veličina zaslona 34 inča
- Vrsta panela IPS
- Gamut boja (CIE 1931) sRGB preko 99%
- Dubina boje (broj boja) 6bit+A-FRC, 16,7M boja
- Razmak piksela (mm) 0,312 x 0,310
- Vrijeme odziva 5ms GTG, 1ms MBR
- Brzina osvježavanja 75Hz