Audio-Technica AT-LP120XUSB
Dizajn: Moderan, ali plastičan
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK je lagani gramofon modernog dizajna.
Postavljanje: Brzo i bezbolno
Performanse: odličan audio izlaz i podrška za format
Kvaliteta zvuka: Razlikuje se od sustava do sustava
Donja crta
Cijena: Pristojna cijena za ono što isporučuje
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK protiv Sony PS-LX310BT
Izvrsna premium opcija za ozbiljne audiofile
Specifikacije
- Naziv proizvoda AT-LP120XUSB
- Branda proizvoda Audio-Technica
- SKU AT-LP120XUSB-BK
- Težina 20,1 lbs.
- Dimenzije proizvoda 17,8 x 13,86 x 5,57 in.
- Boja srebrna i crna
- Motor DC servo motor
- Metoda pogona Direct Drive
- Okretna ploča od tlačno lijevanog aluminija
- Okretni moment >1.0 kgf.cm
- Sustav kočenja Elektronička kočnica
- Omjer signal/šum >50 dB
- Izlazna razina Pretpojačalo “PHONO”: 4 mV nominalno na 1 kHz, 5 cm/s Pretpojačalo “LINE”: 240 mV nominalno na 1 kHz, 5 cm/s
- Pojačanje fono pretpojačala: 36 dB nominalno, RIAA izjednačeno
- USB funkcija A/D, D/A - 16-bit/44,1 kHz ili 48 kHz USB odabir
- Zahtjevi za napajanje 120V AC, 60 Hz
- Tip ručice Uravnotežena ručica u obliku slova S s odvojivom maskom za glavu
- Efektivna duljina ruke 230,5 mm
- Prevjes 16 mm